Hakkımızda

pukasoft-logo-text

Biz Kimiz?

Pukasoft Yazılım konusunda uzman ve profesyonel bir ekip tarafından 18 yıllık bilgi ve tecrübesini sizlerle paylaşmak üzere kuruldu. Kurumsal kaynak planma sektöründe lider iki marka olan Netsis ve Logo’nun Kurumsal Çözüm Ortağı olarak kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve size özel iş yazılımları üretmektedir. Pukasoft Yazılım her sektörün, hatta aynı sektör içindeki her firmanın birbirinden farklı olduğunu ve sonuca ulaşmak için farklı yöntemler izlediğinin bilincindedir. Bu nedenle sizin isteklerinize ve çalışma şeklinize göre tüm iş süreçlerini küçük segmentler halinde dijital bir platform da birleştirmeyi ve tek bir çatı altında kolayca yönetmenizi hedefler.

Play Video

Koşulşuz Müşteri Mutluluğu

Müşterilerinin mutluluğunu hizmet anlayışının odak noktası yapan Pukasoft Yazılım, şirketinizi yönetirken kritik kararlar almanıza yardımcı olan raporlar tasarlar, personelinize sade ve kulanım kolaylığı sağlayan ara yüzler sunar.

Kaliteli Hizmet

Pukasoft yazılım bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman, ilgili sertifikasyonlara sahip ekibi ile en kaliteli hizmeti, en kısa zamanda vermeyi amaçlar. Yerinde destek hizmetleri ile bilgi ve tecrübesini yüz yüze aktarırken, çağrı merkezi hizmetiyle istek ve önerilerinize en hızlı çözümü sunar.

Platform Bağımsız Yazılımlar

Günümüz teknolojilerini yakından takip eden Pukasoft Yazılım, Mssql ve Oracle veri tabanların da çalışabilen Netsis ve Logo ERP paketlerini ve bu ürünlere internet (web browser), IOS ya da Android uygulamalar ile mobil telefonunuzdan ulaşmayı sağlayan tam entegre yazılımlar sunar.